B2B

Firma VitaJuwel dystrybuuje swoje produkty do 70 krajów na świecie. W Polsce jest obecna już od roku. VitaJuwel to piękno, elegancja i oryginalność zamknięte w szklanych karafkach i dozownikach do wody z dodatkiem biżuterii w postaci fiolek z kamieniami szlachetnymi.

Koncepcja rewitalizacji wody za pomocą cennych klejnotów VitaJuwel to elegancki, unikalny sposób na zwiększenie spożycia wody. Te przepiękne, wypełnione energią szklane naczynia z kamieniami szlachetnymi stanowią piękny dodatek do gabinetów relaksacyjnych i zabiegowych. Klienci będą również chcieli cieszyć się klejnotami w domu, dlatego pamiętaj, aby oferować butelki i akcesoria VitaJuwel ViA w swoim sklepie.

Nasze produkty zdobią najbardziej ekskluzywne SPA, hotele, biura, kliniki, kluby i restauracje na całym świecie, m.in. „Six Senses” SPA Grupe, Waldorf Astoria SPA oraz wiele innych w Europie, Azji, USA i krajach Arabskich.
Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, a także do współpracy na poziomie biznesowym.

Poszukujemy dystrybutorów zainteresowanych współpracą. Informacji udzielamy drogą telefoniczną: 796 281 746 lub 781 071 000 oraz mailową: biuro@vitajuwel.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać B2B. 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.