Wyobraź sobie…

… kroplę wody, delikatnie lśniącą w miękkim porannym słońcu. Odparowującą i wznoszącą się do nieba jako lekka mgła. Dołącza do milionów podobnych kropli tworzących chmurę. Powrócą jako krople deszczu z powrotem na ziemię. Infiltrowane przechodzą przez kolejne warstwy skał. Stają się świeże i żywe jak woda źródlana z ziemi. Pełne życia, pełne energii, całkowicie zregenerowane – po prostu niesamowite.

VitaJuwel. Tworzenie niepowtarzalnej Wody.

Metoda VitaJuwel

W konwencjonalnym sposobie wytwarzania wody przy użyciu kamieni szlachetnych umieszcza się je bezpośrednio w wodzie pitnej. Przed pierwszym użyciem kamienie należy dokładnie wyczyścić i zdezynfekować, aby usunąć zabrudzenia.

Również w dalszym stosowaniu klejnotów należy regularnie je czyścić i dezynfekować w krótkich odstępach czasu, inaczej pokrywają się nalotem, wydzielają i zatrzymują niepożądane cząstki brudu. Mimo starannego ich czyszczenia, a szczególnie kamienie o niskim stopniu twardości mogą regularnie dostarczać substancje do wody pitnej, które następnie są spożywane. Z VitaJuwel już nie musisz się o to martwić.

Kamienie użyte w VitaJuwel są bębnowane przed użyciem i kilkakrotnie oczyszczone w specjalnym procesie. Następnie są używane do napełniania fiolek i Gempodów VitaJuwel, w których pływają w specjalnie opracowanym i przygotowanym roztworze. VitaJuwel jest najbardziej higienicznym i skutecznym sposobem wytwarzania żywej wody przy użyciu kamieni szlachetnych.

SPA – Sanus Per Aquam. Zdrowy przez wodę.

Miliony kobiet na całym świecie codziennie przebywa w salonach spa i salonach kosmetycznych, aby poprawić swój wygląd i samopoczucie. Nowoczesne salony spa stosują metody holistyczne. Stosowane są nie tylko kremy i peelingi, ale także… woda!

Naukowcy z Berlina Charité zbadali wpływ wody na skórę. Badanie pokazuje, że ci, którzy piją wodę, promują witalność skóry. Około dziesięć minut po jej wypiciu skóra jest lepiej zaopatrzona w krew i więcej tlenu.

Dzięki żywiołowej i pysznej wodzie VitaJuwel każdy zabieg staje się główną atrakcją. Piękne kamienie szlachetne i karafki VitaJuwel nie tylko zwiększają atrakcyjność atmosfery, ale są również niezbędne jako praktyczny element nowoczesnych zabiegów spa.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.