FAQ

Co to jest gemwater?

Eksperci na całym świecie zgadzają się, że wodę można zrestrukturyzować lub “poinformować” na wiele różnych sposobów. Jednym z tych sposobów jest użycie promieniowania. Weźmy na przykład kuchenkę mikrofalową: Połóż szklankę z wodą w działającej kuchence mikrofalowej na jakiś czas i zacznie się wrzeć. Mikrofale wysyła fale do cząsteczek wody, które powodują wibracje.

Wszystko, co emituje promieniowanie, może wpływać na wodę. Bardzo naturalnym i subtelnym źródłem promieniowania są klejnoty (lub kryształy). Ludzie używają klejnotów do zaparzania wody pitnej przez tysiące lat. Starożytni Grecy to zrobili, a mędrcy i mężczyźni w średniowieczu. Oczywiście nie mogli zrozumieć procesu naukowego, ale zdali sobie sprawę, że coś zmieniło się w ich wodzie. Coś, co mogli poczuć i posmakować. Z biegiem czasu badali efekty tej “wody klejnotowej” i opracowali tradycję zwaną “uzdrawianiem kryształów”. Istnieje wiele literatury na ten temat (bardzo godne polecenia, np. “Klejnot wody” J. Goebela, M. Giengera,) .1

 

VitaJuwel odkrył na nowo tę tradycję i stworzył szklane fiolki, które zawierają różne mieszanki kryształów, po przetestowanych i wypróbowanych “przepisach”. VitaJuwel to jedyny sposób, aby naturalnie zainspirować wodę i ożywić ją oryginalną jakością, jak świeże od wiosny.

______________________

1 Każda informacja na temat wpływu kryształów i klejnotów na ciało ma charakter intuicyjny i nie jest naukowo potwierdzona. VitaJuwel nie może zagwarantować wyników z żadnym klejnotem lub kryształem. Nigdy nie powinieneś zastępować klejnotów lub kryształów w celu profesjonalnego leczenia, jeśli jest wskazany w jakimkolwiek stanie.

Czy istnieje dowód, że klejnoty zmieniają właściwości wody?

Woda jest życiem! Nie ma innej substancji na Ziemi, która ma większy wpływ na nasze samopoczucie niż woda. Jeśli zaczniesz angażować się w tajemnice wody, wkrótce natkniesz się na jedno imię: Dr Masaru Emoto. Żaden współczesny naukowiec nie badał prawdziwej natury wody bardziej intensywnie niż niedawno zmarł i bardzo brakowało japońskiego badacza i autora bestsellera “The Hidden Messages in Water” magazynu New York Times.

Kryształowe obrazy wykonane przez laboratorium Dr. Emoto potwierdziły, że woda poddana obróbce za pomocą fiolek z klejnotami VitaJuwel odzyskuje swoją pierwotną, naturalną energię i dlatego jest porównywalna do świeżej wody źródlanej.

Również niemieccy naukowcy udowodnili, że woda staje się bardziej alkaliczna, a zawartość tlenu wzrasta dzięki fiolkom VitaJuwel. Testy wykazały: “W przypadku VitaJuwel woda pitna osiąga poziom jakości, który można znaleźć jedynie w naturalnej wodzie źródlanej.”

Podobnie jak w naturalnym obiegu wody, dzięki fiolkom VitaJuwel, kamień naturalny regeneruje naturalny pierwiastek wodny.

A poza tym najlepszym sposobem, aby to udowodnić, jest spróbować samemu. Nie wierzcie nam, po prostu pijcie! 🙂

Jak prawidłowo używać fiolki z klejnotem VitaJuwel?

Przygotowanie gemwateru z fiolką gem VitaJuwel jest proste: wystarczy umieścić fiolkę z klejnotem wewnątrz dzbanka (najlepiej ze szkła), napełnić ją regularną wodą pitną i odczekać 7 – 10 minut. To wszystko, czego potrzeba! Możesz zostawić fiolkę z klejnotem wewnątrz dzbanka lub wyjąć ją. Kryształowe obrazy wykonane przez laboratorium Hado Life, które było współzałożone przez dr Masaru Emoto, potwierdziły, że woda poddana działaniu VitaJuwel odzyskuje swoją pierwotną, naturalną energię, a zatem jest porównywalna do świeżej wody źródlanej.

Jak klejnoty wpływają na wodę, mimo że są zamknięte w szklanej fiolce?

Powszechne jest nieporozumienie, że woda krystaliczna lub woda mineralna jest wytwarzana w procesie obejmującym minerały rozpuszczające się w wodzie. W rzeczywistości NIE CHCESZ mieć fizycznego składnika z klejów / kryształów rozpuszczających się w wodzie, ponieważ w ogóle go nie poprawia. Gemwater powstaje dzięki subtelnemu promieniowaniu klejnotów. Jak wiadomo z promieni słonecznych, promieni magnetycznych lub mikrofal, fale radiacyjne przechodzą przez szkło. Podobnie jest z promieniowaniem klejnotów.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.