Kryształowe słomki

/
Kryształowe słomki

ROCK WASZĄ WODĘ!

Kryształowe wibracje dla Twojego ulubionego drinka! Rozbuduj swoje napoje dzięki niepowtarzalnym szklanym słomkom VitaJuwel. Wyposażone w ręcznie zbierane, naturalne kamienie szlachetne kryształowe słomki VitaJuwel wyczarują dobry nastrój w każdym napoju. Ciesz się z nimi niezmąconym smakiem świeżej wody z kamieni szlachetnych, egzotycznego koktajlu lub long drinka, bez szkodliwych substancji i całkowicie bez plastiku!

7 kamieni – 7 możliwości.
Wybierz swój styl!

KOCHAJ TO, CO PIJESZ!

Nasz organizm składa się w 70% z wody – dlatego reaguje wrażliwie na jakość wody, którą pijemy. Ale nie tylko to! Na nasz bilans wodny może wpływać wszystko, co postrzegamy i przetwarzamy naszymi zmysłami. Wszystko to wyzwala w nas uczucia. Pozytywne uczucia, takie jak miłość czy entuzjazm, dają nam tyle energii, że moglibyśmy wyrywać drzewa, podczas gdy negatywne uczucia, takie jak smutek czy strach, pozbawiają nas energii. Uwolnij swoje pozytywne uczucia! Kolorowe Kryształowe Słomki od VitaJuwel to gwarancja dobrego nastroju dla Twojego ulubionego napoju i sprawią, że Twoje ciało zabłyśnie od środka!

7 kamieni – 7 możliwości.
Wybierz swój styl!

ROZPOCZNIJ IMPREZĘ!

Dzięki rozbudowanemu zestawowi ALL7 nic nie stoi na przeszkodzie kolejnej letniej imprezie. Zestaw zawiera siedem szklanych słomek do picia i wszystkie siedem wariantów kamieni szlachetnych. Dzięki temu każdy gość może cieszyć się prawdziwie szlachetnym napojem – i w razie potrzeby szybko rozpoznaje go po kolorowych kamieniach szlachetnych.

KRYSZTAŁOWE WIBRACJE NA LETNIE NOCE!

Bądźmy szczerzy, napój bez lodu jest jak ciało bez duszy. Zamień swój ulubiony napój w chłodny letni napój z kryształowymi kostkami lodu VitaJuwel. Formy do lodu wykonane z bezpiecznego dla żywności silikonu zamieniają kamienie szlachetne kryształowych słomek w chłodną kostkę lodu przez noc, którą możesz jak zwykle przeciągnąć na szklaną słomkę. Do letniego drinka i… zachwyć się! Widok powoli rozpuszczającej się kostki lodu jest po prostu fantastyczny.

PIJ ŚWIADOMIE!

Wszyscy wiemy, że nie każda woda jest sobie równa. Jego strukturę molekularną mogą zmieniać wszelkiego rodzaju drgania. Naukowcy przeprowadzili eksperymenty ze światłem, kolorami, słowami i muzyką i odkryli, że można pozytywnie wpływać na wodę! Naukowcy i wynalazcy, tacy jak Nicola Tesla, wiedzą, że w naturze wszystko można ostatecznie rozłożyć do poziomu energetycznego. Wszystko wibruje! Nawet kamienie, choć w bardzo subtelny sposób, z tej właściwości korzystali uczeni setki lat temu,

wykorzystując energię kamieni szlachetnych w celu uzdrawiania lub uszlachetniania wody. Kiedy świadomie ponownie doświadczamy codziennych spraw, nawet picie wody może znów stać się odświeżająco przyjemnym rytuałem. Nasze pozytywne myśli i ożywiające wodę właściwości kamieni szlachetnych sprawiają, że konieczność staje się przyjemnością. Więc nawet picie wody staje się przeżyciem!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.